Tiszteletbeli tag lett Dr. Beinschróth József

A Magyar Mérnöki Kamara idén is kitüntetésekkel ismerte el a magas színvonalú szakmai, valamint a köztestületben végzett kiemelkedő mérnöki, kamarai és közéleti tevékenységet. Dr. Beinschróth József egyetemi docensnek, az Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar Híradástechnika Intézetének igazgatójának Tiszteletbeli Mérnöki Kamarai Tag címet adományoztak.

A kamara márciusban odaítélt díjait, elismeréseit Nagy Gyula elnök adta át 2021. május 28-án online közvetített ünnepség keretében. A Magyar Mérnöki Kamara kiemelkedő mérnöki teljesítményeket és életműveket díjazott. Az elnökség Tiszteletbeli Mérnöki Kamarai Tag címet adományozott Dr. Beinschróth József egyetemi docens, az Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar Híradástechnika Intézetének igazgatója részére a mérnökképzésben vállalt jelentős és sikeres feladatellátásért, a felsőoktatás és az ipari vállalatok közötti együttműködés támogatásáért, a Magyar Mérnöki Kamara és az Óbudai Egyetem, valamint a Híradástechnika Intézet együttműködésének ápolásáért.
Frissítve: 2021.12.09.