25. Állásbörze az Óbudai Egyetemen – online

Az Óbudai Egyetem idén is megrendezi Állásbörzéjét, immár 25. alkalommal. A minden évben nagy érdeklődésre számot tartó eseményt idén a pandémiás helyzetre tekintettel, rendhagyó módon online platformon tartják meg. Az érdeklődőket a negyedévszázados jubileumi eseményen számos neves cég páratlan állásajánlattal várja a virtuális térben 2021. április 27-én.

Az előzetes vállalati igényfelmérés után a szervezők egy egyszerűen kezelhető, könnyen átlátható, minden eszközön elérhető online felületet alakítottak ki. A virtuális térbe helyezett börzét a Discord rendszere biztosítja, mely többek között lehetővé teszi korlátlan számú szoba kialakítását, csoportos, vagy akár face to face chat-videóinterjú lehetőségét is a vállalatok és a hallgatók számára. Az érdeklődők otthoni környezetből, kényelmesen, egy gombnyomással küldhetik el a jelentkezésüket, önéletrajzukat a cégek számára, így információt szerezhetnek a gyakornoki pozíciókról és a kiírt állás ajánlatokról, egyúttal részt vehetnek egy nyereményjátékon is. Az Óbudai Egyetem vezetése idén is elismert nagyvállalatok, sikeres cégek jelenlétét biztosítja. Az eseményen részt vesz többek közt az Accenture, Paks II Zrt., SAP, MAVIR Zrt., MÁV-START  Zrt.,  Mercedes-Benz  Manufacturing Hungary Kft., Információs Hivatal és a Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala. Továbbra is várjuk a cégek jelentkezését!

Gyere és nézz körül nálunk, találd meg álmaid gyakornoki helyét és munkahelyét virtuális börzénken!

Az online Állásbörze az alábbi weboldalon keresztül érhető el: allasborze.uni-obuda.hu

Időpont: 2021. április 27. 9:00-tól 16:00 óráig

Frissítve: 2021.12.09.