Nemzetközi Téli Konferencia doktoranduszoknak

Az idei évben az Óbudai Egyetem Keleti Károly Gazdasági Kara ad otthont a Doktoranduszok Országos Szövetsége VII. Nemzetközi Téli Konferenciájának 2021. február 26-án.

A konferenciára regionális gazdaságtan, pénzügy, számvitel marketing, menedzsment, vállalatgazdaságtan, turizmus, általános közgazdaságtan témakörökben várják a doktoranduszokat, kutatókat és a doktori tanulmányok iránt érdeklődő egyetemi mester- és alapszakos hallgatókat is.

Az eseményen elhangzottakat ISBN számmal ellátott online konferenciakötetben publikálják, az előadások 20 százaléka a szekcióvezetők ajánlása alapján a Magyar Tudományos Akadémiai által referált szakfolyóiratokban megjelenési lehetőséget kap.

A konferencia helye és ideje: MS Teams, 2021.02.26. 9:00 óra

A konferenciára történő kedvezményes jelentkezés határideje: 2021.02.23. (meghosszabbítva).

A konferencia részleteiről az alábbiakban olvashatnak az érdeklődők:http://kgk.uni-obuda.hu/hir/2021-02-17/DOSZ_VII_Nemzetkozi_Teli_Konferencia
Frissítve: 2021.04.14.