Már csak pár nap! Jelentkezz!

Hamarosan lejár a határidő! Már csak pár nap van hátra! Február 15-én éjfélig lehet jelentkezni a felsőoktatási felvételi eljárás során meghirdetett képzésekre: a szeptemberben induló osztatlan, alap- és mesterképzésekre, valamint felsőoktatási szakképzésekre. Jelöld meg az Óbudai Egyetemet első helyen a Felvi.hu-n! Műszaki, informatikai, gazdasági és építéstudományi képzésekkel várjuk a diákokat. Kedves leendő hallgatóinkat arra kérjük, adják be időben a jelentkezési lapjukat!

Jelentkezni csakis elektronikusan, a Felvi.hu oldalon elérhető E-felvételiben lehet. Díjmentesen 3 jelentkezési hely jelölhető meg, és egyenként 2000 forintos kiegészítő díjért további 3 hely is megadható. (A kiegészítő díj befizetési határideje is 2021. február 15. éjfél.) A jelentkezés hitelesítése nélkül a jelentkezés érvénytelen. A hitelesítés két módon lehetséges: ügyfélkapuval vagy az E-felvételiből kinyomtatott, aláírt és az Oktatási Hivatal címére postán elküldött hitelesítő adatlappal. A jelentkezések hitelesítésének határideje: február 20. éjfél.

Egyetemünk képzéseiről bővebb tájékoztatás: itt található

Várjuk leendő hallgatóinkat! Bízunk benne, hogy szeptemberben találkozunk!
Frissítve: 2021.04.14.