Kibermedicina előadások webináriumon

Online előadásokon keresztül nyerhettek bepillantást az érdeklődők november 19-én az „Innovációs szolgáltató bázis létrehozása diagnosztikai, terápiás és kutató célú kiberorvosi rendszerek fejlesztésére” című projekt keretében végzett kutatómunka eredményeiről, célkitűzéseiről. A virtuális rendezvény fő témái közt szerepelt a daganatterápia, a digitális patológia és a cukorbetegeket segítő alkalmazások fejlesztése.

A webinariumon az Óbudai Egyetem Kiberorvosi Kompetencia Központja (KIKOK) és konzorciumi partnerei, az ELKH Természettudományi Kutatóközpont, valamint a 3DHistech Kft. szakemberei számoltak be az elért eredményeikről, terveikről.

A webináriumot Google Meet online konferencia keretében tartották meg.

A projektekről az alábbi oldalon olvashatnak bővebben: https://innovacio.uni-obuda.hu/hu/projekt

A Kibermedicina webinárium a 2019-1.3.1-KK-2019-00007 számú „Innovációs szolgáltató bázis létrehozása diagnosztikai, terápiás és kutató célú kiberorvosi rendszerek fejlesztésére” projekt finanszírozásában valósult meg.

Az esemény támogatója a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal (NKFIH).

Konzorciumvezető: Óbudai Egyetem

Konzorciumi partnerek: 3DHISTECH Fejlesztő Kft., ELKH Természettudományi Kutatóközpont

Frissítve: 2021.04.19.