Események betöltése

Feltételek

SoSE 2020

IEEE 15th International Conference on System of Systems Engineering

Tizenötödik alkalommal kerül megrendezésre Egyetemünkön egy viszonylag fiatal tudomány ág, a rendszerek rendszere elméletének és mérnöki alkalmazásainak elismerten legjelentősebb éves konferenciája, a “Sytem of Sytems Engineering 2020 (SOSE 2020)”.
A konferencia az IEEE rendezvénye, kiemelten az IEEE Hungary Section és a Systems, Man, and Cybernetics Society szponzorálásával; de aktív támogatója az INCOSE (The International Council on Systems Engineering) a rendszer tudomány egyik legjelentősebb nemzetközi szervezete is.
A konferencián a hazai és nemzetközi tudományos élet e területen munkálkodó legjelentősebb kutatói vesznek részt, teret adva emellett ipari résztvevőknek és kiemelkedő teljesítmény nyújtó hallgatóknak is. A konferencia kiadványa bekerül a magasan jegyzett IEEE Xplore adatbázisba. A legszínvonalasabb cikkek, kibővítés után könyv fejezet formájában bekerülhetnek a CRC Taylor-Francis SOSE Book Series, valamint az IEEE Systems Journal és az AutoSoft Journal tudományos folyóiratokba.

Helyszín: Óbudai Egyetem, 1034 Budapest, Bécsi út 96/b

A konferencia honlapja: http://conf.uni-obuda.hu/sose2020/index.html